istanbul İstoç klima servisi

istanbul Altus klima servisi 0212 539 44 55

    istanbul klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul Avrupa yakasında siz değerli tüketicilerimize Altus klima servisi hizmeti sunmaktayız.

İstoç Altus Klima Servis, İstoç Altus Klima Servisi, İstoç Altus Klima Servisleri, İstoç Altus Klima Bakım Servisi, İstoç Altus Klima Teknik Servisi, İstoç Altus Klima Montaj Servisi, İstoç Altus Klima Yerdeğişimi Servisi, İstoç Altus Klima Servisi İstanbul, İstanbul İstoç Altus Klima Servisi, İstoç Acil Altus Klima Servisi,
İstoç Altus Klima Yerdeğişimi, İstoç Altus Klima Sökme Takma İşlemi, İstoç Altus Klima Montaj İşleri, İstoç Altus Klima Arızaları, İstoç Altus Klima Bakımı, İstoç Altus Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

İstoç Altus Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

İstoç Altus Klima Montaj

İstoç Altus Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Altus Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

İstoç Altus Klima Yerdeğişim

İstoç Altus Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

İstoç Altus Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz Altus klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

İstoç Altus Klima Bakımı

İstoç Altus Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Altus Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

İstanbul İstoç Altus Klima Servisi